Ontdek tijdens deze webinar hoe burgerwetenschap en wateronderzoek hand in hand gaan. Verschillende sprekers over heel de wereld delen hun ervaringen, best practices en uitdagingen. Het webinar zal ook de officiële lancering markeren van Citizens4Water, de wereldwijde inventaris van citizen science-projecten rond water. Je kan je ook kandidaat stellen om je eigen project te presenteren in een korte pitch!
We nodigen je graag uit op de launch webinar van Citizens4Water!
Ontdek een reeks citizen science-projecten van over de hele wereld, terwijl de sprekers hun ervaringen, best practices en uitdagingen delen. Tijdens de webinar vindt ook de officiële lancering plaats van Citizens4Water, de wereldwijde inventaris van citizen science-projecten rond water.
De webinar vindt plaats op woensdag 11 februari, van 15:00 tot 17:00 CET.
Oproep voor pitches
In het programma is ook tijd voorzien voor projecten om hun werk te presenteren in een pitch van twee minuten. Ben jij geïnteresseerd om je project te delen met een wereldwijd publiek? Meld je interesse via dit korte formulier vóór donderdag 15 januari. Projecten zullen worden geselecteerd op basis van geografische spreiding, onderzoeksthema en methodologieën.
Hopelijk tot dan!